O firmie

Gabinet Mamont i Specjaliści to zespół pasjonatów fizjoterapii, masażu, kosmetologii oraz medycyny estetycznej. Naszym priorytetem jest nieustanny rozwój oraz dbałość o pacjenta. Nasi specjaliści na bieżąco śledzą trendy i nowości w swoich dziedzinach. Nasze miejsce stworzyliśmy dla osób ceniących sobie profesjonalizm oraz usługi na najwyższym poziomie. Posiadamy pełen zakres zabiegów z dziedziny fizjoterapii i kosmetologii profesjonalnej.

Do naszych pacjentów podchodzimy w sposób indywidualny korzystając ze wszelkich form fizjoterapii poprzez łączenie różnych metod. Każdy pacjent to inny problem, inna diagnostyka i terapia. Specjalizujemy się w kompleksowej rehabilitacji pourazowej i pooperacyjnej oraz poprawiamy komfort życia i zdrowia. Nasi fizjoterapeuci to pełni zapału, wykształceni i uśmiechnięci ludzie, którzy stale szkolą się z zakresu fizjoterapii. Zgromadzona przez nas wiedza pozwala skutecznie pomagać naszym pacjentom.

Korzystamy z zabiegów kosmetologicznych dostosowanych do potrzeb z wynikających problemów. Przeprowadzamy profesjonalne zabiegi zaawansowanej kosmetologii oraz medycyny estetycznej. W bogatej ofercie posiadamy zabiegi z wykorzystaniem fali uderzeniowej, oczyszczania Hydroderm, lasera, kawitacji, ultradźwięków i mikropigmentacji. Pracujemy na profesjonalnych preparatach bezpiecznych dla skóry.

Każdy zabieg jest dobierany do indywidualnych potrzeb pacjenta, a zespół dokłada wszelkich starań, aby procedury były jak najbardziej komfortowe i przynosiły najlepsze efekty. Oferujemy kompleksowe zabiegi z zakresu fizjoterapii, masażu, kosmetologii oraz medycyny estetycznej.

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

 

Pozwól nam zadbać o Twoje zdrowie i urodę!

 

Przebieg pierwszej wizyty fizjoterapeutycznej

Podczas pierwszej wizyty fizjoterapeuta przeprowadza szczegółowy wywiad i badanie narządu ruchu. Dotyczy on nie tylko aktualnego problemu, ale całej historii choroby. Celem pierwszego spotkania jest rozpoznanie problemu, z którym pacjent zgłasza się do gabinetu. Na podstawie wszystkich zebranych informacji od pacjenta powstaje dokumentacja medyczna i odpowiednia metodyka prowadzenia prawidłowej terapii. Pierwsza wizyta obejmuje konsultację i terapię.

© 2022 Mamont.pl Mamont i Specjaliści. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin