Dermalogica

RYTUAŁ DERMALOGICA PRO SKIN 60 min

Personalizowana terapia oparta na holistycznej filozofii, przywracająca zdrowie i blask skórze.

Zabiegi dobieramy według potrzeb skóry, dbając nie tylko o ciało, ale także i duszę. Zapewniamy przez to kompleksową pielęgnację i dogłębny relaks.

Każda holistyczna terapia rozpoczyna się od elementu aromaterapii oraz wykonania dokładnego oczyszczania i analizy skóry wraz z doborem odpowiedniej pielęgnacji. W zależności od potrzeb skóry w zabiegach PRO SKIN ważną rolę odgrywa terapia dotykiem, w której kluczowym jest masaż połączony z akupresurą i drenażem.

To, co wyróżnia zabieg holistyczny na tle innych zabiegów to dbałość o najdrobniejsze detale. Niezwykle ważne są takie czynniki jest atmosfera, muzyka, zapach i światło. To właśnie one potrafią przynieść kojący relaks i odprężenie. Osoba wykonująca rytuał jest niezwykle zaangażowana w swoją pracę, poświęcając całą uwagę klientom i ich potrzebom.

Zabieg jest dobierany do indywidualnych potrzeb skóry w związku z czym ma następujące działanie: oczyszczające, nawadniające, przeciwzmarszczkowe, łagodzące. Szereg możliwości jakie oferuje kosmetologia holistyczna pozwoli Ci poczuć się wypoczętą i zregenerowaną. Tylko wtedy będziesz w stanie dostrzec trwałe i widoczne efekty w swoim wyglądzie.

 

RYTUAŁ DERMALOGICA PRO SKIN PREMIUM 100 min

Holistyczny zabieg w wersji luksusowej, który rozpoczyna się odświeżającą kąpielą stóp wraz z peelingiem.

Następnym etapem po wykonaniu aromaterapii jest eksfoliacja skóry pleców zwieńczona 15-minutowym masażem relaksacyjnym. W zabiegu oprócz standardowego masażu twarzy klient otrzymuje masaż dłoni, stóp oraz odprężający masaż uciskowy głowy.

W zależności od potrzeb skóry możliwe jest zastosowanie terapii łączonej z wykorzystaniem aparatury: uktradźwięków, fali radiowych, krioterapii lub światłoterapii.

© 2022 Mamont.pl Mamont i Specjaliści. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin