Stymulatory tkankowe

Stymulatory tkankowe to preparaty, służące do rewitalizacji głębszych struktur skóry. Podane podskórnie dają bardzo naturalne efekty, poprawiając jakość skóry, jej gęstość i jędrność.

Jak sama nazwa wskazuje – stymulują komórki do wytworzenia kolagenu i elastyny, wpływają na opóźnienie procesów starzenia.

Jest to najefektywniejszy zabieg spośród mezoterapii igłowych. Po wykonaniu zaledwie kilku wkłuć zaaplikowane składniki aktywne, które działają całkowicie naturalnie, dają widoczny efekt poprawy jędrności oraz gęstości skóry.

Obecnie na rynku istnieje już szereg stymulatorów tkankowych, które są oparte na różnego rodzaju składnikach aktywnych, mechanizmach działania, obszarów na które są podawane, technik iniekcji, a także ich rezultatów i długości działania.

Dlatego ważna jest ocena stanu skóry, na której podstawie i oczekiwań pacjenta dobierane są preparaty.

Preparat wprowadza się do skóry jak w przypadku mezoterapii za pomocą cieniutkiej igły lub w odpowiednich punktach twarzy, szyi, dekoltu czy dłoni. Substancje te nie wypełniają skóry jak usieciowany kwas hialuronowy.

W gabinecie pracujemy na topowych, certyfikowanych medycznie preparatach. W zależności od potrzeb Twojej skóry, kosmetolog podczas konsultacji dobierze odpowiedni preparat oraz ułoży plan zabiegowy.

Wskazania:

  • skóra wiotka, utrata sprężystości
  • zmarszczki, bruzdy
  • opadający owal twarzy
  • “chomiki”
  • odwodnienie, utrata jędrności

 

W zależności od podawanego preparatu zalecamy wykonywanie zabiegów w serii 1-4 zabiegów co 2-4 tygodnie. Dla ciągłego utrzymywania efektu, dawkę przypominającą podajemy co 4-6 miesięcy.

© 2022 Mamont.pl Mamont i Specjaliści. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin