Rytuał dla kobiet ciężarnych i karmiących

RYTUAŁ DLA KOBIET CIĘŻARNYCH I KARMIĄCYCH

Rytuał przygotowany specjalnie z myślą o kobietach w ciąży oraz karmiących. Dobroczynne połączenie odświeżającej kąpieli stóp wraz z peelingiem, zabiegu pielęgnacyjnego dostosowanego do potrzeb skóry, w którym wykorzystywane są techniki masażu twarzy, stóp, dłoni. Wpływa pozytywnie na kondycję skóry, które ulega zmianom pod wpływem burzy hormonalnej występującej ciąży oraz w okresie karmienia piersią. Specjalne techniki masażu oraz bezpieczne ułożenie, rozluźniają mięśnie, zmniejszając napięcia oraz usuwa obrzęki nóg. Pielęgnacja oczyszcza, odświeża i uelastycznia skórę, a delikatny zapach, atmosfera i światło sprzyjają wyciszeniu.

 

ZABIEGI WSKAZANE:

TWARZ:

Delikatne peelingi połączone z relaksującym masażem twarzy, maską (preparaty nawilżające, odżywcze i wzmacniające funkcje skóry).

DŁONIE I STOPY:

Bardzo istotne zabiegi ze względu na pojawiające się obrzęki, większą masę ciała i w późniejszym okresie ograniczony dostęp do stóp.

CIAŁO:

Delikatne peelingi typu scrub na brzuch i piersi, które spowodują pobudzenie fibroblastów do produkcji kolagenu i elastyny (zmniejszone ryzyko występowania rozstępów)

Zapewnienie relaksu – delikatnym masażem, maską na ciało. Wszystkie ruchy bardzo powierzchownie, po skórze, bez dużego nacisku. Masaż w pozycji bocznej.

Masaż nadmiernie obciążonych pleców. Kinezytaping w celu odciążenia kręgosłupa.

PEELING CHEMICZNY A- Peel 45% – więcej informacji na temat peelingu dostępnych jest na dalszych stronach oferty.

 

 

 

ZABIEGI WYKONYWANE POMIĘDZY 13-36 TYGODNIEM CIĄŻY, JEŚLI PRZEBIEGA PRAWIDŁOWO.

© 2022 Mamont.pl Mamont i Specjaliści. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin