Manicure i pedicure

Dłonie są naszą wizytówką, dlatego zawsze powinny być estetyczne i zadbane.
W naszym gabinecie oferujemy manicure oraz zabiegi pielęgnacyjne dla dłoni i paznokci. Wykonujemy manicure tradycyjny, polegający na opracowaniu kształtu i płytki paznokcia, a także usunięciu skórek i naniesieniu lakieru lub odżywki oraz manicure hybrydowy, który w ostatnich latach stał się bardzo popularny. Hybryda utrzymuje się na paznokciach nawet do 3 tygodni, jest niezwykle praktyczna i pięknie wygląda aż do jej usunięcia z płytki. 

 

Zabiegiem pielęgnacyjnym dla dłoni i paznokci jest manicure japoński. Jest to zabieg idealny dla paznokci kruchych i łamliwych, polegający na wcieraniu w płytkę paznokcia specjalistycznej pasty z minerałami i witaminami a następnie naniesienie na nią pudru. Efektem końcowym są zdrowe i błyszczące paznokcie.

 

Pedicure to zabieg przeprowadzany na stopach. Zapewnia on gładką i miękką skórę. W trakcie jego wykonywania pozbędziemy się szorstkości i zrogowaceń.

Podstawą każdego zabiegu pedicure jest kąpiel stóp, dokładne opracowanie płytki paznokcia, nadanie jej kształtu, odsunięcie skórek, a także usunięcie za pomocą frezarki martwego naskórka z podeszwy stopy. W zależności od preferencji klientki, na paznokcie nakładany jest lakier tradycyjny, hybrydowy lub odżywka. Oferujemy pedicure klasyczny z malowaniem, hybrydowy oraz kosmetyczny z hybrydą.

 

Decydując się na paznokcie w naszym gabinecie masz pewność, że będą prawidłowo wykonane, przy użyciu wysokiej jakości kosmetyków. Dbamy, aby preparaty i lakiery nie zawierały szkodliwych substancji. Wszystko po to, aby paznokcie i dłonie były piękne i zdrowe. Stylizacja paznokci wykonywana jest w sterylnych warunkach, każda klientka otrzymuje jednorazowy pilniczek i polerkę. Rygorystycznie i sumiennie podchodzimy do kwestii higieny i sterylności.

 

Zabiegi regenerujące skórę dłoni i stóp wykonywane są na kosmetykach posiadających niezwykłe właściwości pielęgnacyjne. Już po jednym zabiegu poczujesz różnice, a Twoje dłonie i paznokcie będą pięknie wyglądać.

© 2022 Mamont.pl Mamont i Specjaliści. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin