Opalanie natryskowe

 

Opalanie natryskowe z marką MINE TAN. Zabieg cieszący się coraz większą popularnością. Między innymi dlatego, że jesteśmy coraz bardziej świadomi tego, że niestety klasyczne opalanie nie jest najzdrowsze. To świetny zabieg dla osób lubiących opaleniznę, niekoniecznie lubiących wylegiwać się na słońcu czy solarium oraz nie mających po prostu na to czasu. 

Jeżeli lubisz naturalnie muśniętą skórę słońcem i np. planujesz wielkie wyjście, ślub, wesele, wieczór panieński czy może nie lubisz eksponować bladych nóg to również ten zabieg jest idealny dla Ciebie, ponieważ mamy duży wybór odcieni płynów bez pomarańczowego niepożądanego tonu.

Opalanie natryskowe polega na równomiernym rozpylaniu na skórze specjalnego, w pełni bezpiecznego dla skóry tonera brązującego. Natrysk wytwarza delikatną, mokrą mgiełkę, która to sukcesywnie osiada na skórze, jednocześnie wykluczając powstanie jakichkolwiek nieestetycznych zacieków czy plam.

Zabieg ten jest wykonywany zawsze za pomocą profesjonalnego atomizera, który to pozwala na równomierne rozprowadzenie preparatu na ciele. Nakładana mgiełka zawiera w swym składzie barwnik o nazwie dihydroksyaceton – DHA, który to bardzo skutecznie pobudza produkcję melaniny. Dzięki temu ludzka skóra nabiera znacznie ciemniejszej barwy. Ponadto stosowana mgiełka zawiera w swym składzie witaminy oraz substancje odżywcze, które to w dużym stopniu poprawiają kondycję skóry.

Opalanie natryskowe jest zabiegiem nieinwazyjnym oraz w pełni bezpiecznym dla skóry. Produkty zawierają tylko składniki pochodzenia naturalnego  bez parabenów.

 

Produkty Mine Tan są w 100% bezpieczne dla kobiet w ciąży. Opalenizna rozwija się jedynie w pierwszej, rogowej warstwie naskórka nie docierając głębiej.

Dbamy o Mamy!

 

© 2022 Mamont.pl Mamont i Specjaliści. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin